• Salon meblowy z ofertą mebli Rolf Benz, Huelsta, Team 7, De Sede, Leolux i wiele innych luksusowych marek w jednym miejscu!

Połączona synergia dwóch marek

Od teraz wyłącznie pod szyldem

Dwie doskonałe lokalizacje

kontakt

Malborska 41

Miejsce na mapie Domoteki, które wyróżnia się designem.

Salon meblowy, który ma w swojej ofercie luksusowe meble austriackich, niemieckich i szwajcarskich marek. W ramach naszej usługi klient otrzymuje montaż oraz transport. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, ale także architektów i projektantów, którym oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Najwyższej klasy design i ekskluzywne produkty renomowanych międzynarodowych producentów

Wyjątkowe miejsce spotkań kulturalnych, koncertów, wernisaży i warsztatów artystycznych

Wyjątkowe miejsce spotkań kulturalnych, koncertów, wernisaży i warsztatów artystycznych

Założycielka o projekcie

W naszym salonie, poza ekspozycją mebli, organizujemy spotkania dla architektów i branży wnętrzarskiej. Nasi goście mają okazję zapoznać się z nowościami w sektorze mebli najwyższej jakości. Prezentujemy najlepsze meble międzynarodowych targów, takich jak Mediolańskie targi czy najlepsze niemieckie targi IMM Cologne. W naszej ofercie znajdą Państwo meble zaprojektowane m.in przez Gino Carollo, Norberta Becka, Philipa Starcka i wielu innych znanych projektantów. Dążymy do tego, by nasz salon meblowy stał się jednym z kulturalnych miejsc stolicy, które pozwoli na realizację ciekawych przedsięwzięć wnętrzarskich. Jesteśmy przekonani, że stanie się miejscem regularnych spotkań, smakowania sztuki i dyskusji o pięknie.

 

Serdecznie zapraszam! 
Agnieszka A. Piętera, Prezes Aksonometria

Kontakt

Strona korzysta z plików cookies

akceptuję
polityka cookies