Dla architektów

Realizacje kontraktowe

Jedną z naszych specjalności są realizacje kontraktowe, czyli zamówienia mebli pod wymiar z odpowiednimi atestami dla instytucji publicznych, głównie hoteli lub biur.

Meble, które są dostępne w naszym salonie, to ponadczasowa klasyka. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, są bardzo trwałe i najwyższej klasy. Mimo iż są to meble luksusowe, ich cena może być przystępna.

Wszystkie nasze produkty mają odpowiednie atesty mebli produkowanych w ekologicznie przyjaznych warunkach.

Proces projektowania obejmuje możliwie jak najmniejszą ilość wykorzystanych surowców. Kładziony jest nacisk na zwiększenie żywotności i wydajności mebla, a co za tym idzie, na wykorzystaniu potencjału ich ponownego użytkowania.

W procesie produkcji ważną rolę odgrywa środowisko. Eliminacji podlegają szkodliwe i toksyczne materiały oraz jest ograniczone zużycie wody i energii, dzięki czemu zmniejsza się ilość zanieczyszczeń i odpadów.

zobacz aranżacje

Co nas wyróżnia

Szkolenia i wyjazdy do producentów

Zapraszamy architektów do zajrzenia za kulisy powstawania luksusowego wyposażenia wnętrz. Organizujemy wyjazdy do fabryk producentów, gdzie projektanci mogą poznać historię wzornictwa materiały, z których są tworzone meble, jak i przekonać się, jakie aranżacje sprawdzają się najlepiej.

Wizualizacja 3D

Chcesz otrzymać od nas wizualizację 3D konkretnego mebla? Wystarczy do nas napisać.

Atrakcyjne warunki współpracy dla architektów

U nas architekci mogą liczyć na specjalne traktowanie. Otrzymują pomoc od A do Z, czyli od ogółu do szczegółu. A konkretniej - od pomocy technicznej po doradztwo w kwestii konkretnych i funkcjonalnych rozwiązań.

Pomoc techniczna

Proponujemy pomoc techniczną przy projektach. Co to znaczy? To znaczy, że zaczynamy od wybrania produktu, następnie określamy jego funkcje, ustalamy kompozycję modułów i dobieramy rodzaj wykończenia. Dzięki udostępnieniu modelu 3D mebla, architekci mają możliwość dopasowania konkretnych artykułów do swojego projektu.

Klienci otrzymują od nas specyfikacje projektów i informacje o materiałach. Mogą zamówić usługę wymiarowania pomieszczenia oraz mają do swojej dyspozycji ekipę montażową.

Satysfakcja klienta

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z naszymi markami, które od ponad 50 lat produkują meble. Stoi więc za nami imponujące know-how na temat luksusowego wyposażenia wnętrz.

Co roku jesteśmy także obecni na międzynarodowych targach wnętrzarskich i meblowych, gdzie zdobywamy wiedzę o nowościach z pierwszej ręki. Targi branżowe są również okazją do pielęgnowania relacji z obecnymi partnerami, oraz nawiązywania współpracy z nowymi kontrahentami.

Wszystko po to, by klientom oferować wysoką jakość produktu i profesjonalne doradztwo.

Kontakt dla architektów oraz wyceny kontraktowe:

   wyślij wiadomość
lub zadzwoń   +48 693 875 087
   +48 693 875 087
Kontakt

Strona korzysta z plików cookies

akceptuję
polityka cookies