Aksonometria

Nowy salon flagowy marek Rolf Benz i Team 7

Aksonometria to wyjątkowy salon meblowy. Jest zarazem miejscem spotkań kulturalnych, koncertów, wernisaży i warsztatów artystycznych. Oferuje najwyższej klasy design i ekskluzywne produkty renomowanych międzynarodowych producentów. Zlokalizowany na dwóch piętrach biurowca Nowy Świat 2.0 w sercu Warszawy przy placu Trzech Krzyży stał się 50 salonem flagowym na świecie luksusowych marek Rolf Benz i Team 7. Obie firmy od wielu lat blisko współpracują i dopełniają się ofertą dla wymagających klientów. Przygotowując projekty według indywidualnego zamówienia i dbając o każdy szczegół wykonania tworzą wyjątkowe meble niczym dzieła sztuki.

Rolf Benz jest międzynarodowym producentem mebli tapicerowanych z segmentu luxury. Team 7 to austriacka marka specjalizująca się w produkcji luksusowych mebli z litego drewna. Klient uczestniczy w tworzeniu mebli już na etapie wyboru odpowiedniego drewna w lesie. Z kolei, Rolf Benz umożliwia klientom wybór dowolnych skór lub tkanin, z których wykonywane są najwyższej jakości sofy. Na wszystkich gości salonu Aksonometria czekają także oryginalne dodatki, między innymi lampy, porcelana oraz wyselekcjonowane dzieła najlepszych polskich malarzy i rzeźbiarzy.

– W nowym miejscu, poza ekspozycją mebli, organizujemy spotkania dla architektów i branży wnętrzarskiej. Nasi goście mają okazję zapoznać się z nowościami w sektorze mebli najwyższej jakości. Prezentujemy najlepsze propozycje międzynarodowych targów, takich jak Salon Satellite czy IMM Cologne. W naszej ofercie znajdą Państwo meble zaprojektowane m.in przez Gino Carollo, Norberta Becka, Philipa Starcka i wielu innych wybitnych twórców. Dążymy do tego, by nowa lokalizacja stała się jednym z kulturalnych miejsc stolicy, które pozwoli na realizację ciekawych przedsięwzięć artystycznych. Mam nadzieję, że studio przy placu Trzech Krzyży będzie czymś więcej niż salonem meblowym. Wierzymy, że stanie się miejscem regularnych spotkań, smakowania sztuki i dyskusji o pięknie.

Serdecznie zapraszam!

Agnieszka Piętera prezes Aksonometria