• Nowe sofy Rolf Benz. Mariaż piękna i funkcjonalnościNowe sofy Rolf Benz. Mariaż piękna i funkcjonalności
  • Nowe sofy Rolf Benz. Mariaż piękna i funkcjonalnościNowe sofy Rolf Benz. Mariaż piękna i funkcjonalności

Nowe sofy Rolf Benz. Mariaż piękna i funkcjonalności

Wybór tkaniny obiciowej, jak i dodatków do sofy, pozostaje w ręku klienta. Warto wiedzieć, że do 31.03.2018 roku wszystkie tkaniny w najniższej grupie cenowej są w promocji.

Więcej można dowiedzieć się w naszych salonach firmowych. Jak zawsze do sofy, Rolf Benz proponuje stolik kawowy. Tym razem, parą dla modelu MERA i ALMA jest stolik Rolf Benz 925 w kształcie kwadratowym. Może być on połączony z sofą. Blat dostępny jest w orzechu lub dębie naturalnym bądź dębie w ciemnym kolorze. Razem tworzą niezwykły duet na salonach.

Model Rolf Benz MERA

Kiedy siada się na sofie Rolf Benz MERA, doświadcza się czegoś niezwykłego. Sofa daje uczucie miękkości i wygody, zupełnie jakbyśmy się unosili w powietrzu. Sam mebel nadaje wnętrzu lekkości i przytulności. Może spełniać wiele funkcji: jest to idealne miejsce do relaksu, czytania, ale także do drzemki.

Model Rolf Benz ALMA

Sofa, oprócz swojej funkcjonalności, jest niezwykłą ozdobą wnętrza. Poduszki mają skórzane elementy, z drewnianymi guzikami, które łączą je z korpusem sofy. ALMA, jako mebel modułowy, pozwala na dowolność w wyborze układu sofy. Dodatkowo, guziki mogą być albo dębowe albo orzechowe, a skóra może mieć kolor jasno brązowy, antracytowy lub dowolny kolor z próbnika. Sofa ma także różne wysokości siedzenia, jak i 3 różne rodzaje nóg.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak kojarzymy sofy ze stolikami, odwiedź nas w naszym salonie firmowym lub zobacz inne opcje aranżacji.
( i link do aranżacji)

Przeczytaj też

Zen w Nowym Jorku. Na krześle Rolf Benz

Zen w Nowym Jorku. Na krześle Rolf Benz

Wataru ‘Bob’ Shimasato to japoński fotograf, który swego czasu występował jako model w kampaniach Diesela i Uniqlo. Kiedyś jego marką były długie włosy, które nota bene nadal ma.

Hülsta z nagrodą RED DOT 2017

Hülsta z nagrodą RED DOT 2017

Red Dot to konkurs znany w całym świecie designu. Pierwszy raz został ogłoszony ponad 60 lat temu i od tej pory nagradza za innowację marki oraz projektantów.

Kontakt

Strona korzysta z plików cookies

akceptuję
polityka cookies