Nowy Świat 2.0

Jerzy Kędziora, REDI BO, Jan Możdzyński, Małgorzata Stępniak, Leszek Żegalski, Tomasz Sętowski, THESEUS, Artur Przebindowski, Piotr Dłubak to doborowe towarzystwo polskich autorów, których prace prezentujemy w ramach wystawy pt. „Nowy Świat 2.0” w salonie designu Aksonometria przy ul. Nowy Świat 4a.

Radość tworzenia unikatowych rzeczy, nadzwyczajna dbałość o szczegóły oraz poszukiwanie nowego sposobu wyrazu to cechy bliskie zarówno artystom wystawy „Nowy Świat 2.0” jak i twórcom studia Aksonometria.

Aksonometria od początku jest miejscem spotkań kulturalnych, koncertów i wernisaży. Wspiera inicjatywy otwierające dialog sztuki z biznesem. Dlatego twórcy Aksonometrii postanowili stworzyć inspirującą wystawę pt. „Nowy Świat 2.0” i zaprosić wybitnych polskich artystów do rozmowy o kierunku, w którym zmierza polski design.

img_0439

– Dążymy do tego, by nowa lokalizacja stała się jednym z kulturalnych miejsc stolicy, które pozwoli na realizację ciekawych przedsięwzięć artystycznych. Wierzymy, że studio przy placu Trzech Krzyży będzie czymś więcej niż salonem meblowym. Wierzymy, że stanie się miejscem regularnych spotkań, smakowania sztuki i dyskusji o pięknie powiedziała Agnieszka Piętera, prezes Aksonometria.

img_0450Aksonometria mieści się w samym sercu stolicy, w nowoczesnym budynku Nowy Świat 2.0 zaprojektowanym przez Andrzeja M. Chołdzyńskiego. To nie tylko najwyższej jakości przestrzeń biurowa, ale również funkcjonalna przestrzeń handlowo-usługowa, która dzięki unikatowym rozwiązaniom architektonicznym może gościć nawet najbardziej renomowane firmy na świecie. Na dwóch piętrach biurowca Nowy Świat 2.0 przy placu Trzech Krzyży znajdziemy najwyższej klasy design i ekskluzywne produkty renomowanych międzynarodowych producentów reprezentujących najwyższy standard jakości oraz stylistyki na świecie.

Wystawa „Nowy Świat 2.0”, 21 października do 21 listopada 2016 r. Salon designu Aksonometria, przy ul. Nowy Świat 4 a w Warszawie, w godz. od 10 do 19.

Partnerzy

partnerzy_pasek